Ikonka provozní doba

Nejbližší provozní doba
Pondělí, 17. června
10:00 - 18:30
(16:00 - 17:00)
vyhrazena 1/2 dětského bazénu
17:00 - 18:00
vyhrazena dráha č.1 - kurz
16:30 - 18:30 vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci

Úterý, 18. června
05:30 - 07:45
12:00 - 17:30

Středa, 19. června
10:00 - 20:00
(16:00 - 19:30)
vyhrazena dráha č.1 - kurz
(17:00 - 19:00)
vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci

Čtvrtek, 20. června
05:30 - 07:45
12:00 - 16:00
19:00 - 21:00

Pátek, 21. června
ZMĚNA
12:30 - 16:30
(od 17:00 závod ŽELEZNÝ KOHOUT)

Sobota, 22. června
08:00 - 21:00

Neděle, 23. června
08:00 - 20:00

  Provozní teploty   
Ikonka teploměru

28,3 °C
Malý bazén

Ikonka teploměru

27,3 °C
Velký bazén

Ikonka teploměru

29,4 °C
Teplota vzduchu

Ikonka teploměru

28,3 °C

Malý bazén

Ikonka teploměru

27,3 °C

Velký bazén

Ikonka teploměru

29,4 °C

Teplota vzduchu

Provozní doba

Den Čas
Sobota, 1. června08:00 - 21:00
Neděle, 2. června08:00 - 20:00
Pondělí, 3. června10:00 - 18:30
(16:00 - 17:00)
vyhrazena 1/2 dětského bazénu
17:00 - 18:00 vyhrazena dráha č.1 - kurz
16:30 - 18:30 vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci
Úterý, 4. června05:30 - 07:45
12:00 - 17:30
(15:00 - 17:00)
vyhrazena dráha č.1 a č.2 - trénink PČR
Středa, 5. června11:30 - 20:00
(16:00 - 19:30)
vyhrazena dráha č.1 - kurz
(15:00 - 19:00)
vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci + PČR
Čtvrtek, 6. června05:30 - 07:45
12:00 - 16:00
19:00 - 21:00
Pátek, 7. června10:00 - 20:00
(17:00 - 19:00)
vyhrazena dráha č.3 a č.4 - trénink plavci
Sobota, 8. června08:00 - 21:00
Neděle, 9. června08:00 - 20:00
Pondělí, 10. červnaZAVŘENO
SANITÁRNÍ DEN
Úterý, 11. června05:30 - 07:45
12:00 - 17:30
Středa, 12. června10:00 - 20:00
(16:00 - 19:30)
vyhrazena dráha č.1 - kurz
(17:00 - 19:00)
vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci
Čtvrtek, 13. června05:30 - 07:45
12:00 - 16:00
19:00 - 21:00
Pátek, 14. června10:00 - 20:00
(17:00 - 19:00)
vyhrazena dráha č.3 a č.4 - trénink plavci
Sobota, 15. června08:00 - 21:00
Neděle, 16. června08:00 - 20:00
Pondělí, 17. června10:00 - 18:30
(16:00 - 17:00)
vyhrazena 1/2 dětského bazénu
17:00 - 18:00
vyhrazena dráha č.1 - kurz
16:30 - 18:30 vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci
Úterý, 18. června05:30 - 07:45
12:00 - 17:30
Středa, 19. června10:00 - 20:00
(16:00 - 19:30)
vyhrazena dráha č.1 - kurz
(17:00 - 19:00)
vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci
Čtvrtek, 20. června05:30 - 07:45
12:00 - 16:00
19:00 - 21:00
Pátek, 21. červnaZMĚNA
12:30 - 16:30
(od 17:00 závod ŽELEZNÝ KOHOUT)
Sobota, 22. června08:00 - 21:00
Neděle, 23. června08:00 - 20:00
Pondělí, 24. června10:00 - 19:00
(16:00 - 17:00)
vyhrazena 1/2 dětského bazénu
17:00 - 18:00 vyhrazena dráha č.1 - kurz
16:30 - 18:30 vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci
Úterý, 25. června05:30 - 07:45
12:00 - 17:30
Středa, 26. června10:00 - 20:00
(16:00 - 19:30)
vyhrazena dráha č.1 - kurz
(17:00 - 19:00)
vyhrazena dráha č.2 a č.3 - trénink plavci
Čtvrtek, 27. června05:30 - 07:45
12:00 - 20:00
Pátek, 28. června10:00 - 20:00
(17:00 - 19:00)
vyhrazena dráha č.3 a č.4 - trénink plavci
Sobota, 29. června08:00 - 21:00
Neděle, 30. června08:00 - 20:00